Проектування та побудова WiFi інфраструктури

Проектування та побудова WiFi інфраструктури

 

Ми пропонуємо Вам йти в ногу з часом і приєднатися до рядів успішних організацій, які вже вибрали бездротові мережі, через наші рішення на основі найсучасніших технологій, таких як Wi-Fi. Бездротові рішення є способом збільшити продуктивність і знизити витрати. У співробітників з'явиться можливість вільно пересуватися у будівлі чи території підприємства, не виходячи з мережі. Таким чином, здійснюється бездротовий доступ до наявних мережевих ресурсів, є можливість, наприклад, отримувати та надсилати електронні листи незалежно від розташування.

Наша компанія пропонує весь спектр робіт з проектування та побудови Wi-Fi інфраструктури будь-якої складності. Ми професійно виконаємо всі етапи побудови мережі від проектування до закупівлі обладнання, монтажу та налаштування будь-яких мережевих сервісів.

Основною перевагою бездротових мереж Wi-Fi є простота їх розгортання. Також вони використовуються при неможливості прокладання кабелю. Монтаж Wi-Fi можна проводити в будинках будь-яких розмірів, з будь-якою кількістю кімнат. При цьому вартість обладнання та самого монтажу буде невисокою, на відміну від аналогічного проведення кабелів у всі приміщення будівлі.